وبلاگ

پیچ و مهره کیلویی

تفاوت قیمت پیچ و مهره کیلویی

تفاوت قیمت پیچ و مهره کیلویی

پیچ و مهره از ابزار اتصالاتی پرکاربرد در صنایع مختلف هستند که به کمک آن‌ها می‌توان سطوح مختلف را به یکدیگر محکم کرد. کسانی که کارگاه‌های ساخت‌وساز دارند و از تولید‌کنندگان انبوه هستند، لازم است که نیاز پیچ و مهره خود را به صورت کیلویی و عمده برطرف کنند؛ زیرا دیگر خرید تکی و یا مقدار کم این ابزار اتصالاتی، پاسخگوی تولیدات آن‌ها نخواهد بود. خرید یا فروش پیچ و مهره کیلویی، هم برای فروشندگان و هم خریداران مزایایی دارد که ما در این مقاله در مورد آن‌ها صحبت می‌کنیم.

منظور از خرید پیچ‌و‌مهره کیلویی چیست؟

خرید یا فروش کیلویی پیچ‌و‌مهره، به صورت عمده انجام می‌شود. در این حالت، برای مثال 200 گرم از پیچ و یا مهره را وزن می‌کنند و تعداد پیچ‌ها را می‌شمارند. سپس تعداد را در آن مقداری که مد نظر دارند، ضرب می‌کنند. در این شیوه محاسبه، اندازه و یا جنس پیچ اهمیتی ندارد. خرید کیلویی پیچ و مهره مزایایی دارد که در زیر آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

  • فروشندگان در هنگام خرید عمده، به شما تخفیف می‌دهند؛ بنابراین خرید کیلویی پیچ و مهره، نسبت به خرید تعدادی یا بسته‌ای آن به‌صرفه‌تر است و قیمت کم‌تری دارد.
  • کارخانه‌ها با خرید کیلویی پیچ و مهره، تا مدت زیادی از این لحاظ تأمین هستند.
  • پیچ و مهره یکی از محصولاتی است که قیمت ارز روی آن تأثیر می‌گذارد؛ بنابراین با خرید عمده آن، می‌توان هزینه کالای مصرفی و حتی پروژه را کاهش داد.

بازار خرید و فروش پیچ و مهره

بازار فروش پیچ و مهره، به‌طور گسترده به کارگاه‌های تولیدی و یا کارخانه‌ها تعلق دارد؛ زیرا بیشترین نیاز پیچ و مهره مربوط به تولید محصولات این مراکز است. از آن جهت که پیچ و مهره باکیفیت می‌تواند در ایمنی محصولات تولیدی کارخانه‌ها و کیفیت آن‌ها تأثیرگذار باشد، لازم است که خرید پیچ و مهره از شرکت‌های معتبر و مورد اعتماد، صورت گیرد. شرکت‌های بسیاری در زمینه فروش عمده فعالیت دارند که شما با یک سرچ ساده می‌توانید صفحه فعالیت آن‌ها را پیدا کنید و با نحوه فروش محصولات و قیمت‌های عمده و تکی آن‌ها آشنا شوید.

Share this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


پاسخگویی به سوالات شما
ارسال